Najnowsze projekty!


Tarnowskie Góry - Rynek


Zabytkowy kościół pw. Św.Jerzego

Wirtualne wycieczki

Wszystkie firmy, mające stronę internetową chcą zachęcić klientów do korzystania ze swoich usług. Robią to na różne sposoby - kolorowa, przyciągająca wzrok strona z masą różnych dodatków, zdjęcia, filmy. Jednak istnieje pewien sposób na jeszcze większą interakcję z użytkownikami. Pozwól im rozejrzeć się po Twoim biurze, hotelu, restauracji, sali weselnej! Zwykłe zdjęcia nie oddają całego klimatu miejsca, w którym zostały zrobione, jednak można to zmienić poprzez Wirtualną Wycieczkę!

Wirtualne wycieczki (znane także jako panoramy sferyczne czy wirtualny spacer) to najlepsze narzędzie, pozwalające na to, aby klient na Twojej stronie internetowej poczuł się, jakby był w Twojej firmie! Panorama sferyczna to specjalnie przygotowane zdjęcie obejmujące całe pomieszczenie - 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie, dzięki czemu można dowolnie rozglądać się po danym pomieszczeniu.

Czy wiesz, że...

94% przyszłych klientów chciałoby mieć możliwość odbycia wirtualnej wizyty nieruchomości.
(źródło Benchmark group – 2008)

Co, jeśli nie masz strony internetowej?

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej to już standard, jednak w Polsce własną stronę internetową posiada niecałe 60% firm. Właściciele tych firm zazwyczaj nie wiedzą, jakie korzyści niesie za sobą posiadanie własnej strony - w internecie są setki tysięcy potencjalnych klientów, którzy mogą wejść na daną stronę i zainteresować się ofertą.

 

Dzięki naszej ofercie możesz mieć profesjonalnie przygotowaną stronę internetową z Wirtualną wycieczką 360° za jednym zamachem, co pozwoli jednocześnie zaoszczędzić, ponieważ kompleksowe wykonanie usługi jest tańsze niż osobno tworzenie strony www a potem przygotowanie wirtualnej wycieczki!

 

Podsumowując - oferuję Państwu przygotowanie profesjonalnej strony internetowej, panoramy sferycznej, cylindrycznej a także całej wirtualnej wycieczki.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, naszymi panoramami oraz stronami www!